Mart 18, 2021

Arena Bilgisayar

Arena Bilgisayar

Arena Bilgisayar

Arena Bilgisayar Genel Müdürü Okay Nasır’dan Açıklama

Organizasyonumuzun iş ortaklarımıza daha iyi hizmetler verebilmesi için sürekli fikir alışverişinde bulunuyor ve sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz 1991 yılından bugüne, bilişim sektöründe birçok uluslararası markanın Türkiye pazarında başarıyla yer almasına ve son kullanıcıya ulaşmasına  aracılık ediyoruz.

Bu açıklamamız ile Arena’daki son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Takip ettiğiniz üzere 2013 yılı, Arena  ailesi olarak iki yeni yatırımımızı hayata geçirdiğimiz bir dönem oldu.  Ülkemizin istikrarlı ve sürdürülebilir gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışırken, ekonomik büyümemize ivme kazandıracak niş alanlara yatırım yapıyor; sunduğumuz teknolojileri, finansman ve verimlilik araçlarıyla iş ortaklarımızla paylaşıyor ve ekonomimizin güçlenmesine katkı sağlıyoruz.

Birincisi; katma değeri yüksek olan hizmet ve çözümler alanlarında odaklanma stratejimiz ışığında; 2008 yılından beri sektörümüzün danışmanlık, ileri düzeyde eğitim, sistem kurulumu ve güvenliği alanlarında önde gelen danışmanlık şirketi olan ADEO Bilişim’e hissedar olarak yatırımımız ve

İkincisi; elektronik güvenlik sektörünün lider firması olma misyonu ile yola çıkan, zayıf akım tedarikçisi  Sensonet Teknoloji ‘nin kurulması ve faaliyetine başlaması.

Her ikisi de faaliyetlerini, profesyonel yönetim organizasyonları ile 2013 yıl sonu ve 2014 yarı yıl hedeflerine paralel ve Arena konsolide sonuçlarımıza katkı sağlayarak sürdürdüler.

Nisan 2014 itibarıyla, son kullanıcıya giden ürünlere ait dağıtım tecrübemizin yanında, iş ortaklarımızın kamu ve kurumsal projelerinde, klasik marka distribütörlüğü sorumluluğumuza ek olarak yazılım, donanım ve servis ile satış öncesi ve sonrası danışmanlık, demo, teknik destek ve eğitim imkanları sunmayı hedeflediğimiz bir kurgunun temellerini attık.

Bugün ise en yeni yatırımımız; geçtiğimiz altı ayda yapılanma ve hazırlık sürecini tamamladığımız İş ortaklarımızın kamu ve kurumsal projelerinde Katma Değerli Hizmetler ilkesiyle çalışan ‘’Arena Value’’yi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Arena Value’nın bu kısa hazırlık sürecindeki hamlelerinin yarattığı etki ve verdiği sinyallere dayanarak söyleyebiliyorum ki; ekibi ve projeleriyle önümüzdeki dönemde kendinden çokça söz ettirecek ve başarılarını hep beraber gururla izleyeceğiz.

ARENA VALUE

Kurumsal pazardaki iş ortaklarımıza güçlü bir tedarikçi olmayı hedefleyerek, hızlı karar alma gerektiren, pazar dinamikleri farklı, Katma Değerli Ürün Grupları ve Satış Kanalları için çevik bir organizasyon yapısına sahip “Arena Value”, sektör beklentilerine göre şekillenmiş yeni bir iş modelidir.

İş ortaklarımıza eğitim, satış öncesi destek, satış sonrası destek, servis, kurulum ve danışmanlık alanlarında geniş çaplı bir hizmet ağı sunmayı hedefleyen Arena Value, %80’i mühendislerden oluşan uzman kadrosu ile, istenirse iş ortaklarımızın müşterilerine de danışmanlık ve eğitim hizmeti sağlayacaktır. Tüm bunların yanında, distribütör olarak iş ortaklığı yaptığımız markalarımızda demo ürünlerimizi de bugün itibariyle iş ortaklarımızın  ve müşterilerinin hizmetine açıyoruz. Arena iş ortaklarına, kendilerini evlerinde gibi hissedebilecekleri  bir demo ortamı sunmaktan onur duyuyoruz.

ARENA VOLUME

En Yaygın Teknoloji Dağıtıcısı olarak, 23 yıldır uzman olduğumuz son kullanıcı ürün grupları dağıtımında, Arena Volume çatısı altında aynı odak ve özenle, en yeni teknolojileri en uygun maliyetlerle sunmayı, alternatif finansal çözümler ve lojistik hizmetlerimiz ile iş ortaklarımızla çalışmamızı, işbirliğimizi daha da büyüterek devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Value Grubunun Liderliğini, İcra Kurulu Üyemiz Atıf Büyüksoy,

Volume Grubumuzun Liderliğini de, yine İcra Kurulu Üyemiz Kenan Akbaş üstlenmişlerdir.

Arena’nın yatırımları ekonomik ve ticari açıdan verimli, etkin ve örnek bir yapılanmaya sahiptir. Bu son yapılanmamızın,  iş ortaklarımıza rekabet avantajı ve verimlilik getireceğine inanıyoruz. Tüm takım arkadaşlarım, Arena’nın öncü ve çevik yapısını korumak ve güçlendirmek için var güçleriyle çalışıyorlar.

Bu mesaj ile siz değerli basın mensuplarına yeni organizasyonumuzu duyuruyor, bugüne kadarki samimiyetiniz ve desteklerinize Arena A.Ş adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte sağlıklı ve huzur ile güçlenerek geleceğe umutla bakalım diyorum.

Kaynak: coguhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri