Ağustos 6, 2021

Güncel Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Read this awesome post

kurbanbayramibedavainternetkampanyalari1280x720jpg_636_7

Duyduk duymadık demeyin! Türkiye’de Cep telefonu ve bilgisayar sahibi olan kişilerinin %98’ine hitap eden bilgilerle geldik. Bilindiği üzere GSM operatörleri gerek mevcut müşterilerini artırmak, Müşterilerini kendi bünyelerinde tutmak ve yeni ürünlerini müşterilerine tanıtmak için uygun fiyatlı bazen de bedava ürünler sunmaktadır. Bu yazıda Gerçekten bedavaya faydalanabileceğiniz Türkiye’de hizmet veren operatörlerin yaptığı ve dağıttığı bedava internet kampanyalarını derleyeceğiz.

Bedava İnternet

İster Turkcell, ister Türktelekom isterseniz de Vodafone abonesi olun herkesin bedava internet paketlerine ihtiyacı vardır. Özellikle ay dönümüne yakın paketinizde internetiniz azsa ve fazladan para verip internet satın almak itemiyorsanız bu konu tam da size göre. Bu yazımızda güncel olarak her operatörün vermiş olduğu bedava internetlere birer örnek vereceğiz.

Sil Süpür Kampanyası

Sil süpür Türk Telekom müşterileri için sunmuş olduğu her hafta düzenli olarak bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanya türüdür. Turktelekom uygulamasını indirerek her hafta Cuma günü Hediye internet butonuna basarak karşınıza gelen ekranı temizlemeniz yeterli 1-2-5Gb gibi ücretsiz internet kazanma şansını yakalıyorsunuz. Bazen dakika ve SMS’De verebiliyor.

Salla Kazan

Turkcell Sallan kazan kampanyası ile uzun bir süredir müşterilerine hediye internetler dağıtmaktadır. 500-5GB Gibi bedava Turkcell internet kazanmak için tek yapmanız gereken, Turkcell uygulamasını indirerek salla kazan butonuna basarak cep telefonunuzu hunharca sallamak. Bedava yüzlerce MB İnternet kazanabileceğiniz bu kampanya 31 aralık 2021 tarihine kadar devam edeceğini unutma..

Yapılan alışverişler ile kazanılan Bedava internetler

Coca cola, danone, pepsi , lays gibi ürünleri satın alarak içlerinde çıkan kodları gerekli yerlere göndererek günlük 250MB – 500mb- 1GB – 5GB Gibi internetler kazanmak mümkün. Yukarıda bahsettiğimiz kampanyaların aksine bir operatör değil genellikel tüm operatörler için bu kampanyalardan bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyaların iki sıkıntılı şekli vardır, 1. Ürünleri satın alarak ücret ödemek zorunda kalırsınız ürünler yanınıza kar kalır. 2. Genellikle 50-60-90 gün gibi süreler geçtikten sonra bu tarz kampanyalar sona erdiğinden güncel olarak takip etmek zaman alır. Bu sebeple size bir önerimiz var. Bedava internet kampanyalarından hemen haberdar olmak istiyorsanız https://kampanyakolik.com/bedava-internet/ adresindeki bedava internet paketlerini takip edebilirsiniz. Güncel bedava internet kampanyalarını kampanyakolik sitesinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri